Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bol watroby ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarny123



Dołączył: 12 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 8:06 pm    Temat postu: Bol watroby ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dopiero 15lat od 3dni boli nie wiem co to dokładnie po prawej stronie na równi z pępkiem. boli mnie od 3dni i nie wiem co to jest czy to samo przejdzie ? Lubie tłuste i przysmażone potrawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czarny123 Takie bóle mogą być właśnie objawem jedzenia tłustych i smażonych potraw.Może to być żołądek,wątroba lub woreczek żółciowy.Wskazana jest dieta lekkostrawna,bez wymienionych wyżej potraw.Można na razie zastosować leki na wątrobę np Hepatil i zrobić badanie krwi w kierunku wątrobowym.Tzw panel wątrobowy.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laughing watroba nie boli.
Chyba ze napuchnie to bola narzady dookola.
Nie moze bolec cos co nie jest unerwione.
idz do lekarza.
tyle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Kwi 13, 2009 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween
Wbrew Twojej wiedzy,Wątroba jest unerwiona,co prawda słabo ale jest ,czasem powiększona daje dolegliwości bólowe o charakterze tępego bólu w prawym podżebrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group