Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w trakcie masturbacjii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adrianox360



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 10:05 pm    Temat postu: Ból w trakcie masturbacjii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem bo podczas masturbacji dochodzi do silnego bólu penisa. Nie wiem jak to określić ale po prostu straszne mnie kuje, jest to olbrzymi ból trwający 3min i powoli ustępuje. Pierwsze minuty masturbacji są ok i dopiero, gdy jestem już bardzo podniecony zaczyna się ból. Mam 14 lat i jest tak w czasie każdej masturbacji. Nie wiem jak się nazywa, ale w penisie jest taka długa rura która podczas stawania penisa się naprężą i to chyba od niej ten ból przy masturbacji. Proszę o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz zaczerwienioną główkę penisa? Przy sikaniu też boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adrianox360



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 2:51 pm    Temat postu: Ból w trakcie masturbacjii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie boli, to nie jest zapalenie cewki moczowej, bo czytałem objawy i nie są podobne. Nie wiem co to
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta jak to określiłeś "długa rura" to cewka moczowo-płciowa.

Jesteś pewny że nie boli przy oddawaniu moczu?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adrianox360



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 9:43 pm    Temat postu: Ból w trakcie masturbacjii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jestem pewny 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Cze 11, 2009 11:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a masz może problemy ze ściągnięciem napletka?wtedy?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adrianox360



Dołączył: 09 Cze 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 12, 2009 9:24 am    Temat postu: Ból w trakcie masturbacjii Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, napletek normalnie mi schodzi całkowicie, dopiero gdy sie bardzo mocno podniecę ale tylko, gdy się masturbuję to boli a przy normalnym podnieceniu to nie boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group