Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w prawym podbrzuszu, nudności, wahania nastrojów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 10:02 pm    Temat postu: Ból w prawym podbrzuszu, nudności, wahania nastrojów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakiegoś czasu mam dziwne objawy. moze ktos z was podpowie mi co to takiego moze byc. boli mnie podbrzusze oraz brzuch po prawej stronie jak wyrostek ale to raczej nie jest wyrostek. mam dziwny niezidentyfikowany dla mnie posmak w ustach. ginekolog w jajnikach nic niepokojacego nie ujrzal wiec to nie jajniki. w ciazy raczej tez nie jestem mimo zawrotow glowy i mdlosci a takze wahan nastrojow. okresy mam bardzo regularne. ja sama juz ze soba wytrzymac nie moge. kto cos wie niech da znac. pozdrawiam.


-----edited by emilka----
troszkę uściśliłam temat, żeby mniej więcej było wiadomo, o co chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 01, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a na jakiej podstawie wykluczyłaś wyrostek i ciążę?

masz jakieś inne objawy? zaparcia, biegunki, ból przy oddawaniu moczu, upławy, czy dolegliwości nasilają się po jakimś posiłku czy na czczo, czy po wysiłku?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 11:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciaze wykluczylam na podstawie wizyty u lekarza, wyrostek rowniez. zdarzaja mi sie zaparcia trwajace ok tygodnia po nich nastepuja wzdecia a nastepnie wszystko wraca do normy. po wysilku (a trenuje taniec brzucha) nie zaobserwowalam niczego niepokojacego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a posiew kału robiłaś? masz jakiś nalot na języku?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na oba pytania odp, brzmi nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group