Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w prawym boku pod żebrami

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:03 pm    Temat postu: Ból w prawym boku pod żebrami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
od wczoraj moze od dzis (nie pamietam dokladnie) czuje takie jak by klucie lekki bol w prawym boku pod zebrami... czasem jest to silne klucie a czasem wogole nic nie czuje;/
nie wiecie czym to moze byc spowodowane? czy jest to cos groznego badz moze sie okazac smiertelne w skutkach?:p
szukalem troche ale nic o tym nie znalazlem jedynie o wirusowym zapaleniu watroby typu B i o zapaleniu wyrostka robaczkowego lecz to ostatnie chyba odpada bo jest on troche nizej nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwe że to wątroba - może skutek świątecznych potraw... Mozliwe że to woreczek żołciowy... Możliwości jest wiele, wez lek p/skurczowy jak przejdzie to się nie przejmuj jednak jakby ból sie wzmagal to idz do lekarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tzn ten bo lnie jest pod zebrami tylko tak jka by przy 2 moze 3 ostanich zebrach ;D tam mnie boli;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po prawej gornej stronie znajduje się wątroba i woreczek więc stawiam na to. Po świętach często ludzie skarżą sie na takie bole ale pamiętaj że jak bol nie minie to do lekarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie to wątroba się odzywa. może za dużo alkoholu ;p

poza tym zgadzam się z anetką, że to może być woreczek. albo jeszcze ewentualnie dwunastnica. jak nie przejdzie to do lekarza Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

loo huh

alkohol raczej nie tzn od czasu do czasu sie napije jedno moze 2 piwka aale bez przesady a na sylwestra tez nie duzo bo na antybiotyku jestem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A z jakiego powodu bierzesz antybiotyk?? i jaki??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapalenie oskrzeli co tam prawie mialem lub mialem nie pamietam jak lekarz mowil.... a antybioty to Fromilid 250 tabletki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozliwośc jest tez taka że bole brzucha moga byc spowodowane przyjmowaniem antybiotyku... Przede wszystkim jesli nie brałes czegoś oslonowo razem z nim np lakcidu.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
no nie wiem



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bralem:D tzn biore caly czas taki w kapsulkach szklanch co trzeba gore odlamac i cos tam wypic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group