Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w plecach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek B.D.



Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 8:46 pm    Temat postu: ból w plecach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od 3 dni odczuwam bardzo silny ból w plecach, dorwało mnie to, gdy betonowałem plytę, byłem rozgrzany i padał deszcz.Mimo wygrzewajacych plastrów i silnych dawek paracetamolu ,ból nie mija, staje sie bardzo dokuczliwy, nie mogę spać a od dzisiaj czuję też jakby drętwienie od połowy posladka ,aż po łopatke po lewej stronie pleców i wydaje się, że ten ból przechodzi też w srtonę trzustki.Trudno znaleźć pozcję do leżenia,czy siedzenia,by nie bolało.Momentami wydaje sięże mam tam coś wbite w tych plecach.Aha maści i żele,też nie przynoszą ulgi.Czy konieczna jest wizyta u lekarza? Jestem w Anglii i nie bardzo wiem co czynić, a mój angielski jest początkujący, może coś doradzicie - pozdrawiam marek b.d.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panek



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 9:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałem coś podobnego...tylko u mnie się zaczynał ból od połowy pleców po samą szyje włącznie...zacząłem uzywac masci rozgrzewajace i cieplo spałem...przeszlo po jakims czasie...moze to poprostu tzw przewianie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 3:34 am    Temat postu: no to się załatwiłeś Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to się załatwiłeś.
Tylko nie wiem, czy jest to z powodu przeciążenia, czy z tego przegrzania jak piszesz.
To pierwsze może prowadzić do zmian zwyrodnieniowych, drugie do zapalenia korzonków.
Pomóc w drugim wyp mogą witaminy z grupy B.
Poszukaj w necie hasło j/w, bo jak wpisze link to wytną, np..

Działanie:
Pobudza funkcję wątroby i nerek, powodując zwiększenie wydalania produktów przemiany materii , obniża przez to możliwość ujawniania się dny moczanowej, kamicy żółciowej i nerkowej.
Zalecany w przewlekłych schorzeniach reumatycznych i przewlekłych postaciach rwy kulszowej. Stosowany w bólach stawowych i mięśniowych okolicy lędźwiowej, kończyn dolnych i klatki piersiowej. Obejmuje swym działaniem bóle neuralgiczne zwłaszcza dotyczące klatki piersiowej, okolicy lędźwiowej i biodrowej. Znosi objawy rannego zesztywnienia i rozbicia.
Daje dobre rezultaty przy stosowaniu profilaktycznym w kamicy żółciowej i nerkowej.

Idź do lekarza.
W aptece jak powiesz (pokarzesz) co cię boli, też ci doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group