Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w plecach pod lopatkami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Roksanka567r



Dołączył: 08 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 2:49 pm    Temat postu: Ból w plecach pod lopatkami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14 lat od tygodnia odczuwam ból w plecach pod lopatkami nie chce isc z tym do lekarza bo moze mnie wysmiac wiec zwracam sie o pomoc do was niewiem co mam robic ??? bol ten jest tylko w jednym miejscu nie bola mnie cale plecy gdy dotykam to miejsce nie boli mnie tylko ja chodze schylam sie ale normalnie siedze najbardziej boli mnie w szkole podczas lekcji i w domu bol niekiey jest bardzo silny narazie nie biore zadnyuch tabletek bo ciagle mam nadzieje ze przejdzie Pomózcie mi nie wiem co robic co to moze byc moze wiecie albo sie domyslacie ?????BLagam o pomoc?? w tej Kwesti jesli macie podobne bole nerwobole napiszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz się spokojnie udać do lekarza. Jak Ciebie wyśmieje to nie będzie lekarz tylko burak. Bo ból się leczy i to jest normalne, także się nie martw, nie wstydź, powiedz rodzicom i idź bo kiedyś możesz żałować.
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mewa81



Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sro Lis 12, 2008 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A moze po prostu zle spalas, przeiwalo Cie lub naciagnelas miesien? Ja tez tak mialam i po 2 tygodniach samo przeszlo. Jesli bedzie bardziej bolalo i po 2 tygodniach nie przejdzie to jednak udaj sie do lekarza, na pewno cos poradzi. Powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group