Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w okolicy lędźwiowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joanna-asia



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 4:07 pm    Temat postu: Ból w okolicy lędźwiowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wita. Mam 18 lat ,nigdy nie miałam dolegliwosci związanych z okolicami lędźwi przez ostatnie 2 dni doskwieral mi własnie w tej okolicy ból ale to nic z porownaniem do dzisiejszego dnia. Bawiłam się z psem pobiegłam kawałek i przeszył mnie straszliwy ból po prawej stronie i przez jakies 20 min chodzilam troche skrzywiona,gdy stawiam prawą nogę ból powraca , i musze na chwilke stanac zeby bol przeszedl. Zanim pojde do lekarza chcialabym wiedziec co wy na to?czy może ktoś tak miał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

joanna-asia
Na odległość trudno ocenić jeśli nie Masz problemów z siusianiem( ból,pieczenie, stan zapalny układu moczowego) należy sądzić ,że Masz zapalenie tzw.korzonków nerwowych.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna-asia



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar napisał:
joanna-asia
Na odległość trudno ocenić jeśli nie Masz problemów z siusianiem( ból,pieczenie, stan zapalny układu moczowego) należy sądzić ,że Masz zapalenie tzw.korzonków nerwowych.


a jesli bym miala problemyz siusianiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

joanna-asia napisał:
a jesli bym miala problemyz siusianiem?

to pewnie zapalenie pęcherza/ nerek.
w każdym bądź razie udaj się do lekarza. bo tak z jednym jak i z drugim nie ma żartów. zrób morfologię i badanie moczu.
nieleczenie dolegliwości spowoduje ich nasilenie się.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
joanna-asia



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group