Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w okolicach brwi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Davvvi



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 07, 2011 9:06 pm    Temat postu: Ból w okolicach brwi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam jestem nowy na forum, piszę tu gdyż nie mam kiedy iść do lekarza. A mój problem polega na tym ,że jak wyjdę na dwór i mam odsłonięte brwi to w zależności ktorą brew mi najpierw zmrozi pojawia się ból i to tak duży że aż łzawi mi wtedy oko od tej zmarzniętej brwi. ale ogrzanie tego miejsca powoduje ustąpienie bólu. czy ktoś wie co to mnie tak boli i jak to leczyć? z góry dzięki za pomoc. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba007



Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pią Mar 11, 2011 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo możliwe, że problem sprawia nerw oczny, który ma w tym miejscu punkt wyjścia. Dochodzi do jego obrzęku pod wpływem zimna i bólu.
Udaj się do neurologa, powinien pomóc.
pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Davvvi



Dołączył: 07 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2011 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedz .a to możliwe ze może to występować na obojga oczach?
jak dobrze idzie i zmarzną mi oboje brwi to ból jest po obu stronach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group