Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w odcinku lędźwiowym

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolek471



Dołączył: 05 Sie 2011
Posty: 0

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 05, 2011 2:50 pm    Temat postu: Ból w odcinku lędźwiowym Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam problem.Podczas ćwiczeń przenosiłem gryf który waży 10kg położyłem go na ziemi i wszytko do tego momentu było ok ale po wstaniu i wyprostowaniu się poczułem straszne kłucie w odcinku lędźwiowym które utrzymuje się drugi dzień przy wyproście.Ból nie dotyczy kręgosłupa tylko prawej części lędźwi.Przed odłożeniem gryfu wykonywałem "wyciskanie sztangi ,ławka poziomo"Ćwiczenia poprzedzone były bardzo solidną rozgrzewką(15 min.Po rozgrzewce byłem cały mokry więc nie wiem czy mnie czasem nie "zawiało".Miał ktoś podobny problem? Nie wiem co się stało,ciężar mały,rozgrzewka solidna (jak już pisałem).Czekam na odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group