Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w nadgarstku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majka xY



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 4:03 pm    Temat postu: ból w nadgarstku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w styczniu czyli 9 miesięcy temu zacząl bloec mnie nadgarstek .Rtg nie wykazalo zlamania ale profilaktycznie zalozona mi longete na 2 tyg . po zdjeciu reka nadal bolala jednak troche mnie. po jakis czasie wybrałam sie do reumatologa ktory rowniez nie wiedzial czym spowodowany jest moj bol nadgarstka . reka puchla a djagnozy nie bylo . podan mi wtedy ,, blodakę''. po kilku minutach poczulam sztywnienie reki . od tego momentu reka boli jeszcze bardziej i do tego nie moge ruszac najmniejszym palcem. bylam u neurologa ktory zlecil mi emg poniewaz podejrzewal zespol ciesni badź uszkodzenie nerwu lokciowego . jednak baradnie wyszlo dobrze . co mam teraz zrobic ? reka boli i puchnie a nikt nie jest w stanie postawić diagnozy. czy ktos mial podobne objawy? moze ktos mi cos poradzi ? Sad chciałabym jeszcze dodać że mam dopiero 16 lat i bylam juz u : ortopedy , traumatologa , neurologa i chirurga .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ajlo



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 04, 2008 9:26 pm    Temat postu: Re: ból w nadgarstku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm..Twój problem Majko jest mi bliski od jakiegoś czasu, gdyż moja siostra ma podobny...ona ma 13 lat. było już podejrzenie reumatyzmu, jednak lekarz dziś je rozwiał...Siostra ma podwyższone ASO, pozostałe badania wychodzą dobrze. jesli chodzi o Twój przypadek sądzę, że wdało się jakieś konkretne zapalenie.proponuję zrobić ponowne szczegółowe badania krwi, oraz tomografię komputerową.RTG nie koniecznie może wykazać każde uszkodzone miejsce i nie widać na nim czy istnieje stan zapalny...skoro tylu lekarzy już Cię badało to ciężko coś określać "w ciemno", ale nie rezygnuj i poszukaj jakiego b.dobrego sprawdzonego lekarza w okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka xY



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 9:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ajlo dziekuje za odpowiedz . czy moglabys powiedziec mi cos wiecej na temat choroby Twojej siostry ?? jak dlugo baryka sie juz z tymi dolegliwosciami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ajlo



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie nie jestem w stanie tego określić, ale ok. kilku miesięcy.ponad pół roku.teraz jest w trakcie leczenia ospenem, jest to pochodna peniculiny, wiec teoretycznie może pomóc.ona odczuwała po prostu niesamowite "rwanie"w nadgarstkach.początkowo myśleliśmy, że żartuje, ale ból sie nasilał.jest w trakcie leczenia ospenem, wiec dopiero za jakis czas będzie wiadomo czy da on jakieś efekty. jeśli TY masz podobne objawy to niestety nie można wykluczać początków choroby reumatycznej, nawet jeśli lekarze sądzą inaczej. postaraj się zrobić kolejne badania, aby wykluczyć wszelkie wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Majka xY



Dołączył: 04 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dziekuje za odpowiedz . zrobie kolejne badania tz. szczegolowe badania krwi .. a czy u Twojej siosty tez pojawia sie opuchlizna ?? czy milala kiedys robiona blokade ? i czy moze poruszac wszystkimi palcami ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group