Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w lewym podżebrzu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
myszka22



Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 11, 2007 8:40 pm    Temat postu: ból w lewym podżebrzu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!Otóż od jakiegoś czasu co jakiś czas mam bóle w lewym podżebrzu i wiem że tam znajduje się śledziona. Są to bardzo silne bóle,przy których prawie nie mogę się ruszać ani wyprostować, bo jeszcze bardziej boli. Może wie ktoś co to może być.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sulik



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Okonek
PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

idź do lekarza:) moim zdaniem po opisie jest pęknięta... ale nie mam pojęcia. Aby nie, ponieważ będzie musiała zostać usunięta za pomocą operacji...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Równie dobrze takie objawy może dawać nerka, trzustka, żołądek czasami też.

A śledziona ot tak sobie nie pęka! Musiałoby dojść do np.upadku, uderzenia, kopnięcia. Sama z siebie nie pęka.Poza tym gdyby była pęknięta, doszłoby do krwotoku wewnętrznego, a co za tym idzie ból byłby ciągły, z wysoka temperaturą itd, a myszka22 już dawno wylądowałaby z tym w szpitalu.

Sulik zastanów się najpierw zanim coś napiszesz, bo nie ma sensu straszyć ludzi:)

Poza tym sadzę, że myszka22 już dawno u lekarza była...Zwracając uwage na datę jej postu;)
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fresz



Dołączył: 28 Wrz 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 04, 2008 9:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze to po prostu nerwobole lub bole spowodowane wada kregoslupa. ponoc jak jest krzywy to czasem moze dawac takie objawy. no a nerwobole to sam miewam takie ,ze az wstac nie moge z lozka bo tak boli no a na to pomaga najlepiej magnez. ale i tak lepiej idz do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group