Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w kostce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aleks11



Dołączył: 01 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 20, 2011 5:30 pm    Temat postu: ból w kostce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
proszę o opinię - w okolicach kostki (prawa noga, od wewnątrz, tak trochę nad kostką) odczuwam dość silny, punktowy ból ale nie jest to ból ciągły. Odczuwalny jest jedynie w czasie stania na palcach, przenoszenia ciężaru ciała na prawą nogę, noszenia butów na obcasie (ale zrezygnowałam z tego póki co), czasem także podczas chodzenia (w wybranych momentach stawiania kroku). Kostka z lewej strony jest trochę opuchnięta. Wrażenie w czasie bólu to jakby kość wbijała się w kość, taki "twardy" ból, krótki ale intensywny. Jest tak od 2, 3 dni. Dodam, że zaczęło się na drugi dzień (popołudniu) po 50km trasie rowerowej (ale to częste dla mnie dystanse i jak już to szwankują mi kolana). Nie wiem czy powinnam się już udać do chirurga/ortopedy, nie chcę panikować ;P czy lepiej jeszcze poczekać (może to ból powysiłkowy?)
Będę wdzięczna za opinię. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikesz62



Dołączył: 16 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: elblag
PostWysłany: Pią Gru 16, 2011 12:48 pm    Temat postu: złamane pięty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam miałem wypadek i połamałem dwie pięty. Gips nosiłem 6 tygodni, jak najlepiej teraz i co mam stosować żeby jak najszybciej stanąć na nogi.
pozdrawiam Piotr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group