Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w kolanach/help

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pilas



Dołączył: 09 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: chrzanów
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 12:28 am    Temat postu: Ból w kolanach/help Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od pół roku moje kolana jakby straciły na sile...Co jest przyczyną niewiem ogólnie sprawnośc fizyczna lekoo siadła...Ból ten przypomina ból zęba tzn jest to coś w rodzaju wiercenia/zwędzenia przy bardziej gwałtownych ruchach zwykły ból...gdy chcę naprzykład agresywnie skręcić kolano jest on nie do zniesiena kolana mają kolor czerwony przy wysiłku....Na rentgenie nic nie wykryto ....Może ktoś wie jak można to wylczeyć lub jakie działania mam podjąć aby to zbadać....Prosze o kontakt z góry dziękuje!!!
Pilas

---- edib by Paweł:
Wystarczą 3 znaki interpunkcyjne kolo siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 1:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinieneś iśc do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do chirurga ortopedy, który powinien zlecic ci badania. Ja miałam (i mam nadal) problem z kolanami i dopiero chirurg ortopeda skierował mnie na rtg pod kątem 30 i 45 stopni. Wyszło że mam krzywe rzepki. Wykryć to można było tylko na rtg właśnie w ten sposób wykonanym. Zwykły rentgen by nie wykrył tego skrzywienia,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Gość









PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam podobne objawy do ciebie; bole kolana, zaczerwienienie po wysilku i kapieli, ucieplenie kolana a pozniej dodatkowo przeskakiwanie w kolanie. Rtg wykazalo jedynie niewielki stan zapalny, inne badania pod katem zapalenia stawow tez wyszly dobrze. Ortopeda skierowal mnie na rezonans magnetyczny, podejrzewajac uszkodzenie lakotki. Wynik rezonansu potwierdzil niewielkie uszkodzenie lakotki i plyn w stawie kolanowym.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group