Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w klatce przy wdechu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sopranos



Dołączył: 07 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 9:41 pm    Temat postu: Ból w klatce przy wdechu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem mało odważny na to aby pójść do lekarza jedyne co zrobiłem to EKG które było jak najbardziej w porządku... ale przejdę do rzeczy, a mianowicie pewnego czasu miewałem bóle na lewym boku klatki piersiowej pod lewą piersią(dodam ze nie odczuwałem bólu w momencie kiedy alkohol dostał się do krwio obiegu) trzymało mnie to około 3tygodni po czym wszystko było ok.
Od około półtora tygodnia mam inny ból który wydaje mi się być w jakiś sposób związany z poprzednim odczuwam jakby kłucie, pieczenie momentalne ale tylko przy głębokim wdechu, zaczęło mi to doskwierać na drugi dzień po imprezie, załączę link ze zdjęciem aby przybliżyć miejsce...

szary kolor na lewej piersi to jest to miejsce..

Prosiłbym o jakąś diagnozę aczkolwiek liczę na to jak ktoś napisze że nie ma się czym przejmowaćSmile)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group