Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w klatce piersiowej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
perlabird



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 11, 2008 11:34 pm    Temat postu: Ból w klatce piersiowej. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Od tygodnia boli mnie lewe płuco (tak mi się wydaje, że płuco). Czuję kłucie kiedy wciągam powietrze i jak się ruszam(biegam, idę szybko itd). Wcześniej tego nie miałem (z dnia na dzień się stało). Mam 25 lat i palę. Ktoś może mi powiedzieć co to jest. 3 lata temu miałem robione szczegółowe badania lekarskie(WIML) min. pod względem raka, i nic. Jak naciskam na klatkę piersiową ok 1 cm poniżej mostka po lewj stronie to też boli.
Prosze o odpowiedz.
Pozdrawiam!!!


-----edited by emilka----
staraj się nie pisać tytułów tematów wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 1:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a miałeś jakiś uraz, stłuczenie żebra? czy ból wychodzi z grzbietu (kurcz mięśnia, naderwanie mięśnia).
czy towarzyszy temu kaszel, duszność, gorączka?
zapalenie opłucnej, słaba odma opłucnowa, ucisk na korzenie nerwowe i wiele innych dolegliwości może dawać podobne objawy...
bardziej na górze w okolicach serca Cię boli czy niżej?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
perlabird



Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podjęcie tematu.Boli mnie z przodu i nie w okolicach serca tylko niżej. Urazów nie miałem. Duszności i gorączki też nie mam.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 6:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiem. może to niedokrwienie mięśnia sercowego w wyniku zwężenia naczyń i to takie bóle dławicowe?
no bo to nie od śledziony, no nie?
myślę, że z kłuciami w klatce lepiej nie ryzykować i powinieneś się zgłosić do lekarza.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Kwi 12, 2008 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej lekarz bo nie wiadomo co tam się kryje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group