Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Flumycon owszem da sobie radę. Ale najpierw trzeba sprawdzić czy to jest infekcja i jaki ma charakter. Bo świąd to niekoniecznie grzybica. Może być bv na przykład.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mecum



Dołączył: 16 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 16, 2010 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mussli czy mozesz napiasc co poradzial Ci lekarz bo mam taki sam problem...niemal identyczny i nie wiem co robic??!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Gru 20, 2010 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, mam pytanie, niepokoi mnie to od kilkunastu dni Rolling Eyes

był stosunek niezabezpieczony (bez finału jakiegokolwiek), potem nastąpiła owulacja przy której kuły mnie dość mocno jajniki i bolało podbrzusze (śluz był rozciągliwy, było go dużo, był przeźroczysty i przypominał jajko kurze, czyli płodny), śluz skończył mi się około 14, 15 dc (czyli koniec owulacji) .. niestety, ból nie przeszedł do dziś .. pobolewają mnie jajniki na przemian, tak samo podbrzusze .. codziennie .. bólu nie odczuwam tylko w nocy .. przed ostatnim okresem miałam prawdopodobnie zapalenie pęcherza (małe ilości oddawanego moczu - przy tym ból, pieczenie i swędzenie), którego nie wyleczyłam w ogóle, bo zaczął się okres .. teraz też siusiu chcę mi się dość często, przy oddawaniu moczu piecze mnie (nie przy każdym), czasem oddaję małe ilości moczu, a czasem większe, a śluz jest żółty i grudkowaty (zazwyczaj taki mam) Rolling Eyes okres mam mieć dopiero za tydzień, chociaż piersi powoli zaczynają mnie boleć i brzuch czasem też zaboli jak na okres Rolling Eyes

no i moje pytanie brzmi: czy to może być zapalanie pęcherza, a może przydatków ? (ciążę wykluczam raczej Rolling Eyes) .. mama mi radzi badanie moczu, już nie wiem co mam robić Rolling Eyes to nadal się utrzymuję, myślałam, że przejdzie ..
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 12:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama dobrze radzi. też bym sugerowała zrobić badanie moczu i poszła do ginekologa zrobić też biocenozę pochwy i zobaczyć czy nie ma stanu zapalnego w obrębie narządów miednicy mniejszej.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka, postaram się jak najszybciej skonsultować z lekarzem .. ciążę wykluczam, a po za tym w ciąży raczej nie ma takich objawów .. na razie mi ból tak bardzo już nie dokucza .. dziś jest lepiej .. a emilka co podejrzewasz ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Gru 21, 2010 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podejrzewam zapalenie pęcherza i infekcję pochwy. co do bólu brzucha nie wiem - może właśnie stan zapalny też, ale oby nie!
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Gru 22, 2010 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki emilka Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 3:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znowu ja, mam pytanie odnośnie mojego ostatniego bólu Wink

otóż, od paru dni okropnie boli mnie lewy jajnik (dodam, że 2 lata temu przechodziłam zapalenie lewego jajnika), na dodatek mój śluz nadal przypomina śluz płodny, a ja już jestem w prawie 20 dc Neutral ! zaczął się normalnie jak zawsze około 10, 11 dc i trwa do teraz, chociaż zawsze trwał do 14, 15 dc .. czy któraś z Was może mi powiedzieć co to może być Crying or Very sad ? dodam, że pobolewa mnie również prawy jajnik, ale mniej .. jak naciskam w okolicy jajnika to bardzo boli .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 4:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może tobyćalbo torbiel,albo zapalenie jajnika, na pewno masz infekcję pochwy lub nadżerkę.

Trzeba zrobić USG jajników.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Sty 16, 2011 5:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nowicjuszka. nadżerkę wymroziłam, więc odpada .. wybiorę się do ginekologa Crying or Very sad
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group