Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból.

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mussli



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:44 pm    Temat postu: ból. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!




Z moim partnerem współżyjemy od ponad 1.5 roku. Za każdym razem, kiedy we mnie "Wchodzi" odczuwam ból. Stopniowo on przechodzi, jeśli jego penis "na dobre wejdzie do końca". Potem jest już wszystko OK.
Nie wiem od czego to może być?
Grę wstępną mamy za każdym razem (no może kilka razy zdarzyło się bez gry wstępnej).
Nie wiem czy wpływ ma to, że kochamy się bardzo rzadko. Raz w miesiącu, ostatnio była przerwa nawet dwumiesięczna.



Proszę o odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jesteś wystarczająco przygotowana do stosunku. Stad ból. Musicie dłużej skupić się na Tobie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dbacie o nawilzenie?
moze masz zbyt "sucho"..?
polecam zel durexa Smile nawilza i ładnie pachnie. jesli to nie pomoze..hmm..to juz nie wiem co doradzic..skoro gry wstepne sa czyli jestes pobudzona..wszystko powinno byc ok. ale samo wejscie tylko boli tak?
moze to i przez te przerwy w sexie..
jakbyscie mieli mozliwosc wiecej razy sie kochac to wtedy bys miala odpowiedz na pytanie..
sproboj z zelem Mr. Green

Dodano po 18 sekundach:

i niech facet pomału to zrobi a nie hooooooooooop i juz Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie dobrze byłoby się skonsultować z ginekologiem żeby zdiagnozować czy to nie jest pochwica, czy nie ma żadnej infekcji.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mussli



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Boli samo wejście. Czuję, jakby tam było zbyt wąsko, a jego penis zbyt szeroki. Takie mam odczucia...



Jutro mam umówioną wizytę u ginekologa. Bardzo sięboję...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie masz się czego bać.Ginekolog nie gryzie, za to bardzo pomaga Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mussli



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boję się, że to jakiś rak albo inny nowotwór Sad((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Boże ludzie...Rak czy nowotwór nie objawia się bólem...Zanim zaczęłoby Cię boleć miałabyś już miliony innych objawów...I dawno wykryty nowotwór...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mussli



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 10:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do ginekologa idę po raz pierwszy.
Byłam już rejestrowana dwa razy. Za pierwszym umówionego dnia doktor jednak nie przyjmował, za drugim złapała mnie angina i nie mogłam ruszać się z domu.
Pięć dni temu byłam u pani dermatolog, która wykryła u mnie zapalenia skóry wokół nosa. Przepisała mi tabletki Flumycon 100mg. Na ulotce przeczytałam, że zażywa się je również podczas grzybicy pochwy.
Od dłuższego czasu czułam świąd warg sromowych, tuż przy wejściu do pochwy oraz odbytu. Objawy pojawiały się co kilka tygodni. Nie wiem czy tabletki, które rzekomo dostałam na infekcję skóry nosa pomogą na moje dolegliwości intymne.





Czym może być spowodowany ten ból? Hm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nam ciezko stwierdzic na odległosc..
jutro pojdziesz do lekarza i sie wszystkiego dowiesz Smile
daj spokoj... gdzie tam rak Smile
poprostu Twoj facet ma duzy sprzet Razz i stadd ten bol...ale to przeciez tylko na poczatku.. potem jest juz ok Smile

powodzenia u lekarza! i napisz co stwierdził.. pewnie nic ale napisz Wink

a co do swiadu...moze sobie wkrecasz po przeczytaniu ulotki? a jak nie to radze sie wstrzymac z sexem bo mozesz zarazic partnera.. grzybica to nie katar, tylko uporczywe chorobsko ktore lubi powracac...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group