Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból szyi po upadku na tył głowy?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamek



Dołączył: 04 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 04, 2010 3:00 pm    Temat postu: Ból szyi po upadku na tył głowy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Was. Wczoraj upadłem z ok. 2 m dokładnie na nogi potem z przechyleniem na plecy i na tył głowy. Tak to mniej więcej wyglądało. Wstałem dosyć szybko śmiejąc się sam z siebie. Koledzy mówili, że się wystraszyli bo dosyć strasznie to wyglądało. Nie poczułem żadnych zmian i nie miałem żadnych objaw wstrząśnienia mózgu. Lecz po czasie ok. 3h zaczęła mnie boleć szyja na początku mało co czułem lecz ból jest największy właśnie dziś gdy wstałem. Dodam jeszcze, że myślę że to może być też przyczyna jazdy na rowerze bo cały dzień spędziłem właśnie na nim. Co to może być i czy powinienem się udać do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Sie 06, 2010 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mamek
moim zdaniem powinieneś pójść do lekarza.
urazy szyi często "wychodzą" dopiero po czasie.
skoro boli i ból się nasila trzeba to skonsultować z lekarzem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group