Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból swedzenie i opuchniecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol789



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 12:46 am    Temat postu: ból swedzenie i opuchniecie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Razem z moja dziewczyna mamy taki problem. Nie dawno moja dziewczyna zaczeła narzekac na ból swedzenie i opuchniecie macicy pamocy co mam robic !! uprawiamy petingg ostatnio dosyc czestoo co mamy zrobic pomocyyy !! Sad Exclamation Question ona jest bardzo przerazona Exclamation Crying or Very sad

---- edit by Paweł:
Prosze nie pisać tytułu tematu "pomocy" lecz taki który mówi coś o treści posty.
Prosze też o stosowanie maksymalnie 3 znaków interpunkcyjnych, oraz emotków koło siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ronin24



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 5:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie szukaj odpowiedzi na forum tylko idź z dziewczyna do lekarza!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol789



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 30, 2006 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ja chce sie doweidziec przed pujsciem do lekarza co to jest ... Sad Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ronin24



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 8:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być po prostu podrażnienie macicy,albo jakaś nieprzyjemna infekcja s powodu braku higieny w waszych zbliżeniach. Ale tu można gdybać do woli po prostu udajcie się do specjalisty tak będzie najlepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 01, 2007 3:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To moze byc sprawa higieny, to moze byc sprawa jakiegos zadrapania czy otarcia...

radze isc do lekarza, takie rzeczy sie zdarzaja nie ma sie co wstydzic .... nic co ludzkie nie jest obce ..... Im szybciej pojdziecie tym łatwiej i w krotszym czasie zaradzicie problemowi!

zycze powodzenia
i napisz co to bylo! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Sty 02, 2007 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karol, pewnie to infekcja. ewentualnie może to byc jeszcze reakcja alergiczna na jakis srodek. jeżeli dziewczyna zauważyła upławy, które nie wyglądają "tak jak normalnie", to proponuje zakupić raz dwa masc clotrimazolum i probiotyk lacibios femina i umówić sie do lekarza. to może troche zlagodzić opuchlizne i świąd, a nie powinno zaszkodzić.

proponowałabym także na przykład po uprawianiu petingg'u przemywać tantum rosa, albo własnie zastosować tabletki z bakteriami mlekowymi (lacibios f można stosowac zarówno doustnie jak i dopochwowo). i trzeba dbac o higiene! tylko nie przesadzać, nie irygować, co za duzo w tym przypadku to tez niezdrowo Wink

aha, no i do lekarza to raz dwa. nie czekac z takimi rzeczami, bo może byc jeszcze gorzej. a jak lekarz stwierdzi infekcje grzybiczą czy bakteryjną, to warto też pomyslec o tym, żebyś Ty tez się przeleczył.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol789



Dołączył: 30 Gru 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miała pujść po swietach ale to przeszło juz jest wsszystko oki Smile dzzienki pozdrawiam ... Smile Very Happy Very Happy Very Happy ale dla pewnossci moze powina isc do tego lekarza Question Question sam nie wiem juz ... a i ja wczesniej nie myslałem ze trzeba tak uwazac na te sprawyy Confused Confused Confused jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi Exclamation Very Happy Very Happy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 04, 2007 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karol789 nawet jak przeszlo to powinna isc do lekarza bo moze to wrocic, a nieleczone moze prowadzic do innych dolegliwosci... wiec moim zdaniem nawet jak przeszlo to lekarz powinien ja zabadac:) pozdrowki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group