Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marnin



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 4:45 pm    Temat postu: Ból stopy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 16 lat, trenuję koszykówkę i po cięższym treningu boli mnie lewa stopa, a dokładnie na złączeniu palca (tego obok dużego palca) ze stopą. Mogę normalnie nim ruszać, podczas bólu jest lekko spuchnięty. Ból mija po kilkunastu godzinach odpoczynku. Ból najbardziej nasila się po wyskokach.
Czekam na poradę w tej sprawie, czy mam się udać z tym do lekarza, czy może robić jakies kompresy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm. Było może stłuczenie? Od jak dawna występuje ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marnin



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od jakichś 3 tygodni, z tym że na początku był to lekki ból i szybko przechodził, a teraz się nasila i dłużej boli, a stłuczenia jako takiego nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Próbowałeś jakiś maści, usztywnienia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marnin



Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od dzisiaj używam maści dla sportowców, powiem później jaki będzie skutek..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 03, 2008 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No jak się nie polepszy i coś będzie się z nią dziać ( sinieć, puchnieć ) to udaj się do lekarza, może będzie potrzebne prześwietlenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group