Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból- skurcze, posmak ropy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
look202



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 11:51 pm    Temat postu: Ból- skurcze, posmak ropy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, co jakiś czas miewam dziwne bóle brzucha, które ostatnio sie nasiliły. Zaczyna sie od tego, że przez pare dni czuje smak roby w gardle ostatnio myslałam, że to angina ale nie to pochodzi z żołądka, co wiecej stolec też zawiera jakieś złogi śluzu. Następnie ból brzucha dwa dni do wytrzymania, a następnego dnia mega silne skurcze, aż takie że nie da sie nawet ruszyć nic tylko wyć.. trwają tak z 1,5 godz. czasem potem pojawia sie zatwardzenie, a następnie zaraz po biegunka. Potem dwa dni słabszy ból i nadal posmak ropy.. Co to ma być..? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 8:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuję na zespół jelita drażliwego, ta choroba trwa nawet do 3 miesięcy, objawami są właśnie bóle brzucha, śluz wydobywający się z kału, powiedz mi, pomaga Ci trochę czasem puszczanie gazów? Przynosi Ci to ulgę? Ta choroba może trwać nawet ok 3 miesięcy, i objawia się właśnie różnymi nasileniami bólu, gdybyś tylko zobaczyła jaką kolwiek oznakę krwi w Kale, wtedy będzie bardzo źle. Udaj się odrazu do lekarza i przygotuj się na listę badań, morfologię krwi, ob, test wodorowy, badanie kału i pewnie parę innych.

Mimo wszystko i tak lekarz, przypiszę Ci coś co tylko ułagodzi ból, ale warto mieć zdiagnozowaną chorobę. Nie ma typowego lekarstwa, na ten czas mogę poradzić Ci unikanie stresu, diete - żadnego tłustego jedzenia, czerwonego mięsa itp - picie codziennie rano zielonej herbatki dobrze wpływa na regulacje organizmu, musisz wytrwaćWink Ta choroba na szczęście nie wyniszcza, więc uciekaj szybko do lekarza i przez jakiś czas odpowiednio zadbaj o siebie!Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
look202



Dołączył: 17 Kwi 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 9:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź. Właśnie wracam od lekarza przepisał mi badania i jeszcze wysłał na gastroskopie.. nie wiem czy potrzebne, ale zrobie wszystko, żeby to choć złagodzićWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group