Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból ramienia :(((

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarynka_80



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 2:54 pm    Temat postu: ból ramienia :((( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od sierpnia zeszłego roku borykam się z bólem prawego ramienia. Jest on tak silny, że nie mogę poruszyć ręką i utrudnia mi prawidłowe funkcjonowanie. Zazwyczaj trwa on od 30 minut do dwóch godzin po czym zanika nawet na miesiąc, a czasami pojawia się na drugi dzień. Niestety nie mogę zrobić prześwietlenia, ponieważ jestem w ciąży. Czy ktoś z Państwa miał podobne objawy? Jeśli tak to proszę napisać co to za choroba i jak ja leczyć. Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 3:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może powinna Pani zgłosić sie do lekarza, który mniej więcej stwierdzi bez przeswietlenia co Pani moze dolegac i przepisze lekarstwa.
A czy ręka jest napuchnięta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje iśc do nerologa. Związane jest to penie z układem nerwowym. Wink Może to być porażenie nerwu promieniowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katarynka_80



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej ręka nie jest spuchnięta Rolling Eyes ale ten ból jest naprawdę wykańczający Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 2:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie pojdziesz do lekarza ?

me to uszkodzenie nerwu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roads



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

możliwe że to uszkodzenie nerwu, splotu barkowego a nawet uciski na korzenie kręgosłupa szyjnego ale to tylko moje podejrzenia. Czym prędzej do neurologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group