Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból przy pozycji tylniej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 9:28 am    Temat postu: Ból przy pozycji tylniej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:)

Mam taki problem jak w temacie. W pozycjach, nazwijmy je nie-tylnich, wszystko jest okej. Jednak w pozcji tylniej cos mnie boli 'tam w srodku' (wybacznie niesprecywanie, ale nie wiem jak to nazwac i co mnie konkretnie boli).

Czym to moze byc spowodowane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w pozycjach "tylnich" dochodzi do glebokiej penetraci i penis uderza w szyjke macicy... wiec moze to jest "ten" bol o ktorym piszesz Smile a czy on jest taki bardzo dokuczliwy ze przerywacie, czy bardziej taki ktory mozna zniesc i nie trwa caly czas tylko wtedy jak penis jest gleboko??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hm..... ja tez tak mam ze sie wyraze "na pieska" Very Happy i tylko jak uderza od tyl pochwy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm.... moze nie boli bardzo ale tak jakos mi z tym dziwnie i zmienilismy pozycje, po co robic cos co sprawia bol. Ale chyba macie, dziewczyny, racje to taki bol jakby czasem uderzenie o szyjke macicy.

A dlaczego niektore kobiety tak maja a niektore nie?! Majac to uczucie bedzie sie je mialo zawsze czy z czasem 'znika'? W sumie nie wspolzyjemy czesto i tez nie jakos od bardzo dawna (od stycznia) wiec to moze dlatego takze?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Kwi 24, 2007 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze trzeba zadac inaczej pytanie.... dlaczego te dziweczyny odczuwaja bol podczas penetracji w tej pozycji?? bo nasi mezczyzni maja spore "sprzety" Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Taco



Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 2:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... A mi się wydaje, że to może mieć związek z budową macicy. Ja wiem, że mam lekkie tyło, albo przodozgięcie macicy (nie pamiętam:/)... To może być przyczyną. Lekki ból odczuwam tylko przy tych pozycjach, przy których jestem odwrócona tyłem do partnera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group