Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból prawego ramienia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzych_009



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 7:58 pm    Temat postu: ból prawego ramienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !!! Od dłuższego czasu boli mnie ramie. Podczas treningu coś stało mi się z kością która ciągle boli. Ten ból nasila się po jakimkolwiek wysiłku fizycznym. Chce zanaczyć że przez te bóle zaniedbałem siłownie na której nie byłem już od ponad miesiąca. Wygląda to tak jakby ta kość wystawała mocniej niż druga. Ból rozchodzi się wzdłuż ramienia. Gdy przesuwam ręke do klatki piersiowej to ta kość przeskakuje, w kazdym bądz razie strzela. Ortopeda stwierdził, że nic nie ma i żeby smarowac maścią która nie pomaga. Nie wiem już co mam robić.

Ostatnio zmieniony przez krzych_009 dnia Sob Kwi 09, 2011 5:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może to nie problem z kością tylko zapalenie mięśni?
dobrze, że zrezygnowałeś chwilowo z siłowni, ćwiczenie byłoby tu nierozsądne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzych_009



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wyklucze kazdej mozliwosci. Wink Trenuje piłke reczną i zblizaja sie kolejne mecze. Jest to bardzo przykre jak dla mnie i troche irytujace ze nie moge nic robic. Nawet na WFie mam problemy .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a lekarz nie sugerował, że to może być zapalenie?
jeśli to rzeczywiście to to leczy się to antybiotykami i lekami przeciwbólowymi/ przeciwzapalnymi.
może zamiast ortopedy przydałby się reumatolog?
nie powiem Ci, że to na pewno zapalenie, ale skoro nie problemy z kością to co innego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzych_009



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: podlasie
PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 7:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz nic nie sugerował. Leki przeciwbólowe i przeciwzapalne brałem jakis czas temu i nie pomogło. Jak odczuwam ból to czuje jakby coś w środku z mięśniem się działo. Nie wiem wiem jak to opisać. Tak jakby ręka była cięższa od tej zdrowej, jakby mięsień coś blokowało. Może coś narosło lub przyrosło ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group