Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból pośladka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janek18



Dołączył: 20 Lis 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 9:12 am    Temat postu: ból pośladka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś tygodnia boli mnie pośladek mniej więcej w okolicy łączenia się pośladka z udem nieco po wewnętrznej stronie. Na początku było to taki lekki ćmiący ból, kiedy rozmasowałem ból się nasilił wystąpiło uczucie chłodu w tym miejscu. Z czasem obszar bólu powiększyła się do środkowej części pośladka. Nie wyczuwam żadnej opuchlizny, ale wydaj mi się, że tkanka w tym miejscu są nieco za twarda. Przy dotykaniu ból nie występuje lub jest bardzo lekki. Zauważyłem również, że pośladek robi się zimny w miejscach występowania bólu. Przy smarowaniu maścią „naproksen” ból się nasila i występuje pieczenie. Bardzo mi to dokucza, bo nie mogę siedzieć.
Pomóżcie! Co mi jest, jakie badania zrobić żeby dowiedzieć się, co mi dolega?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magdagi



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 06, 2007 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja od wczoraj również odczuwam tego typu ból. Jest to dość mocny ból, występujący co jakiś czas, nie ma na niego wpływ ruch, czy dotyk. Nie mam na pośladku żadnych zmian ani nie odczuwam zimna. Wcześniej miewałam bóle kręgosłupa więc podejrzewam, że to może być przyczyną. Czytałam też, że może być to rwa kulszowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group