Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bol podbrzusza i lewego dolu biodrowego, wzdecia, zmeczenie,

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amörchen



Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 11:52 am    Temat postu: bol podbrzusza i lewego dolu biodrowego, wzdecia, zmeczenie, Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kilku mcy pojawia sie u mnie bol podbrzusza i lewego dolu biodrowego, nasilajacy sie po jedzeniu i podczas chodzenia oraz zmeczenie, bole plecow w dolnej czesci, mniej wiecej takie jakie podczas porodu, trwa przez kilka dni do tygodnia potem lekko ustepuje, ponadto od kilku mcy oprocz tych objawow wystepuja inne jak: wzdecia, zaparcia, uczucie nie dostatecznego wyproznienia,
moze ktos wie co mogloby to byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 4:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wg mnie powinnaś zrobić kolonoskopie i badanie kału na krew utajoną, pasożyty i posiew, aby wykluczyć zakażenia bakteryjne. może to być zapalenie uchyłka, drażliwe jelito. może to też być związane z przydatkami, więc do ginekologa też warto by się przejść
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group