Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból pod prawym żebrem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 12:44 pm    Temat postu: ból pod prawym żebrem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czym może być spowodowany?? ostatnio miałam robione badania i wszystko wyszło w porządku, a teraz ten ból, który nie jest ostry ale jest...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze to byc nerwoból, może to być wątroba, a może to i być wyrostek robaczkowy (ja tak miałam dosyć nietypowo bo mocno promieniował). Zależy z której strony Cie to boli
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyrostek odpada bo już go nie posiadam Wink boli tak jakby we wcięciu talii tuż pod samym prawym żebrem. Zaczęło już wczoraj, nie dokucza jakoś strasznie ale jednak. Jeszcze zastanawiałam się czy to nie od alkoholu, gdyż ból pojawił sie rano po imprezie, a muszę przyznać że trochę przesadziłam ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To obstawiam wątrobę po imprezce, jeśli przesadziłaś z alkoholem jak sama piszesz to całkiem możliwe że wątróbka się zbuntowała.


fikus jest dziewczyną, więc zmieniłam na "przesadziłAś", "samA" ;] emilka

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 5:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też tak myślałam, dziękuję więc za odpowiedź i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku Smile

Dodano po 3 godzinach 49 minutach:

a taki jakby ucisk dokładnie pod samym mostkiem, tzn nizej? dodam ze nie choruje na serce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że to też wątroba... Smile Poczekaj moze pare dni jeśli ból nie zniknie idz do lekarza rodzinnego, może zleci jakieś dokładniejsze badania.

Ps. Przepraszam najmocniej za przekręcenie formy osobowej Smile Wybacz:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 02, 2009 7:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nic nie szkodzi, w końcu taki mam nick, który niekoniecznie mówi że jestem dziewczyną Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zaniepokojona11



Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, ja tez borykam sie z podobnym bolem juz od dluzszego czasu, z dobre pol roku. Dokladnie jest to bol z prawej strony plecow w miejscu gdzie koncza sie zebra. Bol nie jest strasznie silny, jest raczej tepy za to utrzymujacy sie caly czas, mocniej boli przy glebszym wdechu i po cwiczeniach. Dlatego zaniechalam cwiczen na basenie, ktore polecil mi lekarz, bo bardziej boli. Mialam juz robiony RTG kregoslupa, USG trzustki, watroby, pecherzyka, nerek i wszystko jest ok. I dalej nie wiem skad ten bol. Lekarz twierdzi ze to od miesni przykregowych, dlatego skierowal mnie na cwiczenia ale to nie pomoglo. czy ktos moze mi poradzic co to jest, albo jaka diagnostyke powinnam przejsc? Bede wdzieczna za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group