Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból pod lewą piersią, duszności, trudności ze schylaniem się

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irindia89



Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 6:53 pm    Temat postu: Ból pod lewą piersią, duszności, trudności ze schylaniem się Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 21 lat. od jakiś 2 miesięcy dokucza mi ból pod lewa piersią,czasami boli mnie cała pierś. Zaczeło się od kłuć.jakby ktoś szpilką nakuwał. teraz doszło nawet pieczenie.Zdarza się też ze kłuje pod prawa piersią. ale rzadko.Kiedy boli mam duszności.Dodam ze boli mnie cały kręgosłup,trudności mam ze schylaniem,boli tez w łopatkach ,ponoć jedna jest bardziej wystająca.Miałam robione badanie krwi,RTG klatki piersiowej, RYG odcinka piersiowego kręgosłupa ,USG serca,Ekg x3,USG jamy brzusznej.I niby wszystko w porządku.Palę papierosy,nie pije ani kawy ani alkoholu.Wcześniej mi się to nie zdarzyło. Nie chorowałam wcześniej na nic.Lekarze mnie cały czas spławiają mówiąc że to nerwica.

nadawaj tytuł bardziej sugerujący problem
zmieniłam i przeniosłam do odpowiedniego działu
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 6:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy w morfologii było uwzględniane OB i/lub CRP?
może to zapalenie jakieś?
miałaś robioną spirometirę? (badanie pojemności płuc)- ze względu na duszności oraz palenie papierosów.
mogłabyś przepisać wyniki morfologii?
kiedy ją miałaś robioną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irindia89



Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 7:06 pm    Temat postu: Nie wiem co mi jest ,boję się ;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja co kilka miesięcy robię morfologie..ale OB I CRP nie było tam w wynikach. Miałam robione prześwietlenie płuc i wszystko w porządku.
To jest bardzo dziwne bo ..zaśmiałam się i zaczęło mnie kluć myślałam ze mi przejdzie ale nie..trwa to już 2 miesiące z kilkudniowymi przerwami. Czasami kluje tez po prawej stronie ale najczęściej pod lewą piersią:/ przy dotyku mostka odczuwam ból,jakby tam był jakiś siniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

irindia89
radziłabym zrobić OB a jeszcze lepiej- CRP.
pokaże czy w organizmie jest stan zapalny.
niestety - nie da odpowiedzi co szwankuje.
ale przynajmniej będziesz wiedzieć czy to coś z ciałem czy rzeczywiście nerwica.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
irindia89



Dołączył: 17 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za Odpowiedź.

Mam nadzieje że to nie serce Sad ale wyniki mam w porządku więc raczej to nie to...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group