Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból piersi w I fazie cyklu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aedd



Dołączył: 06 Cze 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 8:56 pm    Temat postu: Ból piersi w I fazie cyklu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

mam nadzieje, ze któraś dziewczyna mi pomoże Smile

Otóż miałam w tym miesiącu miesiączke, temp. mierzę od ponad roku i z 36.8 spadła mi do 36.5 i dostalam okres. (tutaj mój wykres:
Problem jest taki, że nie przeszedł mi ból piersi. Nie są spuchnięte, ale nadal mnie bolą pod spodem jak i z boku (przy zdjeciu stanika - armegedon)

Dodam, że lecze się na niedoczynność tarczycy, biore od 16 d.c. lutenyl, schudłam w trakcie miesiączki 3 kg i może mało istotne, używam kremu do ujędrnienia piersi (ale na opakowaniu napisane, ze nie ingeruje w gospodarke hormonalną)


Mam pytanie, od czego to może byc? Ciązem odrzucam raczej, spadła mi temp, okres wyglądał w miare normalnie (dośc płynny, były skrzepy). Chociaz i tak sobie wmawiam, ze to na pewno ciąza, bo bolą mnie piersi... a to pierwszy raz taka sytuacja, zawsze po okresie mi przechodziło...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to być reakcja alergiczna na krem. Przestań go stosować. Jak ból nie przejdzie po kilku dniach idź do ginekologa żeby Cie zbadał.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niunia93-16



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem ze to nie na temat ale nie widze żadnego odpowiedniego tematu. wczoraj kochałam sie z moim narzeczonym i ja doszłam 4 razy a on 3 taka zabawa w ciagy chyba 2 godzin:) wczoraj było świetnie ale na wieczór zaczął mnie brzuch w dole bolec dzisiaj też mnie boli i mojego skarba tez i co mam z tym zrobić??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niunia93-16, być może podczas tego miałaś pełny pęcherz albo było, że tak powiem "za ostro" i stąd ten ból brzucha, ja też tak nie raz miałam .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niunia93-16



Dołączył: 15 Wrz 2009
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 7:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałam tu masz racje a u niego z tego samego powodu??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niunia93-16, raczej nie, u partnera to jest chyba inaczej .. może być spowodowane złą pozycją lub właśnie jeśli jest zbyt ostro i gwałtownie .
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 31, 2011 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ze nie dostałas plamien! Neutral. pamietaj ze nie jestes dmuchana lala tylko zywa istota i taki ostry sex nie wrozy nic dobrego.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group