Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból piersi przy zażywaniu tabletek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 5:41 pm    Temat postu: Ból piersi przy zażywaniu tabletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem... biore 3 opakowanie Novynette i przy kazdym opakowaniu (tak ok 8-10 tabletki) bola mnie piersi... Czy tez tak macie?
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Mnie piersi po tabletkach tez zaczely bolec ale to jest taki ból jak przed miesiaczką (teraz mija 7 dzien przerwy i wczasie przerwy piersi mnie przestaly boleć) no i widze znaczna poprawe w wygladzie moich piersi bo stały sie bardzo jędrne i ciut wieksze Very Happy a dopiero zjadłam pierszwe opakowanie, ciekawe co będzie po drugim Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Scarlett: Bolące piersi to normalne przy zażywaniu tabletek. Ale... ile czasu bierzesz tabletki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 9:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koncze 3 opakowanie.... Biore Novynett. Nie mam zadnych skutkow ubocznych za wyjatkiem bolacych piersi miedzy 7 a 13 tabletka
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie do ok. 3 miesięcy takie objawy powinny występować.
Jeżeli po czwartym opakowaniu nie przestanie, wybierz się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karola88



Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.Mam taki problem Crying or Very sad jestem dzis po 5tej tabletce harmonet (2opak) i od 2 dni bola mnie piersi...czy to moze byc objaw ciazy???? zawsze kochałam sie z moim chłopakim z dodatkowym zabezpieczeniem(gumka durex) nigdy nie pekła ale ostatnio po 7dniowej przerwie (przed wzieciem 1 tabletki z 2 opakowania)kochalismy sie (tez z gumka) i zsuneła sie juz na zewnatrz...mam nadzieje ze nic nie dostało sie do srodka...ale skad bol piersi?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może reakcja na srodki anty.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny, a ja mam taki trochę problem z piersiami, iż po spadku, potem wzroście wagi mi "spadły" jestem załamana tym osobiście... po nowym roku wybieram się do ginekologa może jak z nim porozmawiam to mi coś przepisze, aby były pełniejsze, większe.. co myślicie??
ps. po czytaniu postów widzę, że kondycja i rozmiar piersi się poprawia.. nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze.. Sad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Gru 27, 2007 12:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy tabletki cos na to pomogą...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
SandraW



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 15, 2008 11:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też biorę tabletki - Femoden - i też odczuwam tę dolegliwość ostatnio też dziwny ból brzucha - takie kłucie w dole Sad Troche mnie to martwi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group