Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból okolicy wątroby

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muchaxd



Dołączył: 27 Lip 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 27, 2009 6:39 pm    Temat postu: Ból okolicy wątroby Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 13 lat. Ostatnio(jakieś 2,3 miesiące) temu zaczeła boleć mnie wątroba.
Ale czy jest to w ogole wątroba? (Chcem zostac lekarzem wiec troche sie takimi sprawami interesuje) . Z matką stwierdzilysmy ze to moze po smazonych ziemnikach i itp.(kiedyś zjadłam na kolacje i bolało mnie w nocy. Bo zazwyczaj boli mnię w nocy. Dzisiaj tez mnie boli ale nie jadlam nic takiego i jest dzien. Ból jest kujący, troche wyzej niz wątroba i kłuje mnie i z przodu, boku i z tyłu(tylko poprawej stronie). USG nic nie wykazalo i z innymi narządami też (Mialam robione w czerwcu). Boli mnie jak napinam brzuch, wstaję(z lezenia) Jak robię bardzo głęboki wdech( Ale zeby sprawdzic gdzie jest bol) jak dotykam i jak sie przewracam z Boku na bok. Co robić ? Nie boli mnie to często ale jednak boli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
self-sufficient



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że to jakieś kolki. Może jelitowe, które promieniują albo żołądek. Ewentualnie faktycznie wątroba. Możliwości jest dużo, takie bóle może powodować nawet serce i nerwica. Idź do lekarza jeszcze raz i opisz mu dokładnie objawy. Nie wolno ich lekceważyć tym bardziej że masz dopiero 13 lat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group