Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból nogi / zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to powiedz jeszcze na jakim łóżku śpisz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fikus



Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 14, 2009 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, no tak, moje lozko nie nalezy do takich co by sie na nim zdrowo spalo;/ jest miekkie, za miekkie i pewnie to od tego, a niestety nie stac mnie na kupno lozka z prawdziwego zdarzenia;/ tylko ze dziwne ze jak poloze sie na plecach to jest w porzadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 1:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewne potrzebne jest twarde łóżko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
FFRoxanaFF



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 12:56 am    Temat postu: Ból nogi / zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej.. Mam problem. Borykam się z nim od około pół roku. Bardzo często(tzn. prawie codziennie) Bolą mnie nogi, często w okolicach kolan i łydek. Bolą mimo, że np siedzę w domu i za dużo nie chodzę, a przynajmniej staram się. Codziennie rano robię gimnastykę. Chciałabym wiedzieć co może być przyczyną bólu Question Question Question Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nechebet



Dołączył: 07 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 1:15 pm    Temat postu: BÓL NOGI Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakichś 2 miesięcy pojawia się u mnie podczas chodzenia ból łydki. Dokładnie umiejscowiony jest między stawem skokowym a połową długości kości piszczelowej. Nie wiem co on może oznaczać i czego jest przyczyną. Ból nie pojawia się od razu tylko po dobrych kilku minutach. Objawia się to tak, że czuję silne ściśnięcie (jakby mięśnie były bardzo mocno zaciśnięte), a przy okazji zaczynam chodzić "klapiąc" (najpierw pięta a potem cała możliwą siłą stawiana jest śródstopie). A od wczoraj noga boli nawet jak nią nie poruszam. Byłam u lekarza, ale kazał mi czekać i zobaczyć jak to będzie wyglądało za kilka tyg. Czy ktoś z Was miał podobne dolegliwości? Co to może być za choroba i w jaki sposób się ją leczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marek.Tuszkiewicz



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo częstym powodem bólu nóg, który pojawia się właśnie nie po wysiłku, a wieczorem, w pozycji siedzącej czy nawet leżącej jest brak magnezu w organizmie. Zwykle wystarczą regularnie zażywane tabletki z magnezem, najlepiej z witaminą B.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 28, 2009 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marek.Tuszkiewicz napisał:
Bardzo częstym powodem bólu nóg, który pojawia się właśnie nie po wysiłku, a wieczorem, w pozycji siedzącej czy nawet leżącej jest brak magnezu w organizmie. Zwykle wystarczą regularnie zażywane tabletki z magnezem, najlepiej z witaminą B.


to prawda Smile pomaga Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bazgroly



Dołączył: 06 Gru 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opisywałam mój przypadek na początku, a więc po badaniach okazało się że mam duży niedobór witaminy D3, nie jest pewne że ból jest spowodowany tym niedoborem, ale jak narazie przyjmuje lekarstwa i zobaczymy co będzie dalej, wiec jeśli ktoś ma podobne objawy, moze zasugerować lekarzowi o sprawdzenie poziomu witaminy D3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group