Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból nogi!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_zi



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 3:53 pm    Temat postu: Ból nogi! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni mam problem z bardzo dziwnym bólem nogi. Boli mnie noga z przodu..goleni. Dokładnie ok. 10-15 cm nad kostką, bardziej od wewnętrznej strony. Ból jest dziwny, gdyż nie boli w spoczynku, boli tylko gdy chodzę, z każdym stąpnięciem czuje ból, bardziej powierzchniowy i niepodobny do bólu mięśni. Przy dotyku nie boli. Nie nadwyrężyłam, nie przetrenowałam tej nogi. Smaruje maścią przecwizapalną i przeciwbólową i nie pomaga. Może ktoś miał coś podobnego i wie, jak sobie z tym poradzić? Trochę głupio iść z takim czymś do lekarza. Z góry dzięki!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli ból jest dotkliwy to jednak udaj się do lekarza.
najlepiej na początek do rodzinnego.
niech zaleci badania. może się okazać, że masz jednak zapalenie jakieś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_zi



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest dotkliwy jak chodzę, dlatego staram się oszczędzać nogę.
Zapalenie? Mam nadzieję, że nie żyły..nie ma innych typowych objawów dla zakrzepicy. Do lekarza na razie nie mogę się wybrać, w mojej przychodni zawsze jestem zbywana, a na badania o skierowanie bardzo trudno się doprosić. Sad Poczekam jeszcze troszkę, może przejdzie.. może to mięsień?
Dziękuję za odpowiedź!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 12, 2008 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no może i mięsieńSmile
jeśli w przychodni trudno Ci uzyskać pomoc to może czas na zmianę przychodni i lekarza? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_zi



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 13, 2008 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że mieszkam w małym mieście i w każdej przychodni jest chyba podobnie Sad
Zaczynam się martwić, czy to nie zakrzepica, ech Sad Mięśnie troszkę inaczej bolą, zresztą dziwne, aby akurat tak przy boku goleni nadwyręzyc sobie miesnie.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group