Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból nadgarstka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martynn



Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rybnik
PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 12:42 pm    Temat postu: Ból nadgarstka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mój problem polega na dotkliwym bólu lewego nadarstka. Przy wyciąganiu psa z wanny jakoś tak nie fortunnie mi się poruszył, że poczułam jakby wykrecenie. Troche pobolało i ok ale nad ranem obudził mnie ból przy dotyku, kreceniu dłonią, zkładaniu w pięść a także przy podnoszeniu do góry lub do dołu ręki. Kiedy usztywniłam sobie i miałam na wysokosci pasa było ok..każda inna czynność czy ruch powoduje ból. Także najmniejszy palec i serdeczny bolą.
Myślałam, że to może zwichnięcie ale nie mam żadnych zmian skórnych ani opuchnięcia..
Czy konieczna jest wizyta u lekarza??
Dziękuje za każdą pomoc:)
Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 8:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli ból się nie zmniejszy albo stanie się bardziej dotkliwy idź do lekarza. niech obejrzy rękę. możliwe, że nie masz typowych oznak zwichnięcia.
spróbuj smarować altacetem - może pomoże. na pewno nie zaszkodzi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gabryjela



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli nie ustępują tego typu przypadłości po maściach itp to wizyta u specjalisty jest nieodzowna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 7:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Martynn
Objaw wskazuje na Zespół kanału nadgarstka wskazana wizyta neurologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group