Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból mostku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosno92



Dołączył: 17 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 17, 2011 5:21 pm    Temat postu: Ból mostku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam problem a mianowicie taki że przy kichaniu, gdy klatkę bardziej ,,wypnę" np mostek lub rano wstaję z łóżka często słyszę strzelanie i ból raz lekki raz ciężki jak by tępy ból w mostku bardziej po prawej stronie, byłem już chyba u 3 czy 4 lekarzy raz miałem lampy qlight i laser nic nie dało obecnie znowu czekam na wizyte lecz jakoś bez nadziei, zacxzeło boleć po wf jak robiliśmy takie jakby wyciskania z podpórrek umieszczonych w ścianie po wf bolało ale myślałem że może przejdzie gdyż nie bolało bardzo.
Mam 18 lat ważę 76kg przy 179 wzrostu ćwiczę na siłowni tzn. ćwiczyłem przed tym ^ nic nie brałem żadnych supli ssa, więc ta waga to głównie mięśnie piszę bo może ktoś miał podobny problem lub taki sam widziałem kika podobnych tematów ale jak się wgłębiałem to odbiegały trochę od mojego problemu. Proszę o pomoc ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group