Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból mostka/płuc/żeber.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bodzio9002



Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Rybnik
PostWysłany: Sro Paź 22, 2008 3:18 pm    Temat postu: Ból mostka/płuc/żeber. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.
Otóż wczoraj w szkole nie mogłem wysiedzieć. Czułem że zaraz wybuchnę z powodu temperatury. Od razu wypaliłem do higienistki. Potwierdziło się - temperatura ciała wynosiła 38,6 stopni C. Podała mi APAP oraz Rutinoscorbin. Poszedłem do domu, wziąłem Gripex Max i poszedłem spać. Zaraz po przebudzeniu temperatura wynosiła 37,3. Czułem się o niebo lepiej. Tak minął wczorajszy dzień. W nocy co chwilę się budziłem bo każda pozycja w łóżku sprawiała mi ból. Bolały mnie kości, albo czułem jakby któryś mięsień był za bardzo naciągnięty. Rano było ok. Temperatura znowu 37,3 , ale nie to mi przeszkadza. Wydaje mi się choćby chciało mi klatkę piersiową rozerwać. Przy normalnym oddychaniu jest OK, ale jak chcę zrobić większy wdech to nie umiem wytrzymać. Kaszel też sprawia mi ogromny ból. Nawet przy ruszaniu odczuwam dyskomfort w klatce. Lepiej jest gdy się maksymalnie wyprostuję. Ale już sam nie wiem co mnie boli, czy są to płuca, mostek, czy żebra... Może to tylko wina złych pozycji w łóżku?

Czego to mogą być objawy?
Mam 18 lat, 70kg, 178 cm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byłeś z tym u lekarza? powinien Cię osłuchać, może coś z oskrzelami
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group