Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bół mięśnia w w udzie...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Godles



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 10:07 am    Temat postu: Bół mięśnia w w udzie... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jakieś dwa dni temu dziwnie zaczął boleć mnie mięsień w lewym udzie z boku bardziej na dole ból jest taki jakbym miał siniaka na całym udzie ale go niema i nie widać nic. Stało się to samoczynnie nigdzie się nie uderzyłem po prostu siedziałem i poczułem ból. Po drugiej nocy zaczęło również boleć tak samo z tyłu nogi w zgięciu a dokładniej jedna ta chuda kość czy jakoś tak. Miał ktoś kiedyś takie coś? Co z tym zrobić?
PS. Gdy chodzę to kuleję.
Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
homiczufka



Dołączył: 07 Lut 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to nie są zwykłe zakwasy? Smile
wiesz, ta noga była bardziej obciążana przez ten czas bo starałeś się mimo wszystko odciążać tą chorą (ja przynajmniej tak mam i teraz mam lekkie zwyrodnienie w tej zdrowej hehe) Cool
Ja bym poczekała jeszcze może ze dwa-trzy dni i potem szła do lekarza...No chyba, że będzie coraz gorzej...
A tak swoja drogą to uważaj na tą prawą nogę i nie przeginaj za bardzo. Może szybko się wylizałeś, ale musisz też z rozsądkiem do tej nogi podchodzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mTa



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jaki to jest ból taki właśnie zakwasowy? ja bym spóbowałą na początek jakaś maść końska i wygrzać i zobaczyć czy przejdzie, jeśli jednak pojawił się obrzęk, to zaproponowałabym woreczek żelowy zmrożony żeby ściągnął obrzęk, jeśli pojawi się siniak to kup maść z heparyną też powinna pomóc;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Godles



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To się stało na drugiej nodze na której zwichnięcia nie miałem i to nie możliwe że zakwasy bo nic nie robiłem tylko w domu siedziałem
ból jest taki jakby ktoś dotykał siniaka no ;p
A z nogą od rzepki to jest all dobrze już od 2 tygodni jak nie lepiej to też nie możliwe że przez odciążanie jej :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mTa



Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Lip 13, 2008 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mięśnie i więzadła lubią ciepło, to proponuję voltaren albo inna maść przeciwbólowa i worek żelowy ale podgrzany;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group