Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bol miesnia, sciegna, nerwu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pepele



Dołączył: 17 Cze 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 8:05 pm    Temat postu: bol miesnia, sciegna, nerwu? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,
zaczelo sie tak ze niefortunnie podnislem dosc ciezka rzecz i poczulem klujacy bol w odcinku krzyzowo-ledzwiowym. na poczatku prawie nie moglem sie ruszyc ale z czasem wszystko wracalo do normy do tego stopnia ze po kilku godzinach bylo prawie normalnie. nastepnego ranka wstalem normalnie ale w przeciagu kilkunastu minut stan sie pogorszyl tak ze niemal nie moglem sie poruszac. szybki masaz postawil mnie do pionu i caly dzien bylo prawie normalnie (czulem nadal bol ale nie byl uciazliwy). wieczorem przykleilem sobie plaster rozgrzewajacy i polozylem sie spac. w nocy obudzil mnie bol lewej nogi (calej od stawu biodrowego do kostki). jest to dziwny rodzaj bolu. cos w rodzaju ciaglego skurczu miesni w tylnej czesci uda i ciagnacy sie poprzez lewa strone lydki. mam wrazenie ze cos sie jakby w srodku sciagalo. trwa to od okolo dwoch dni. kiedy usiade wygodnie czuje jak w calym udzie mimowolnie skurczaja sie miesnie tak ze cale udo pracuje i jest to widoczne.
prosze o jakies wytlumaczenie i porady
pozdrawim,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 18, 2007 12:50 am    Temat postu: ból Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ból nie minie w ciągu kilku dni udaj się do swojego lekarza, on powinien zadecydować czy kwalifikujesz się do specjalisty.
Pomóc by mógł tobie kręgarz, taki od ustawiania kręgosłupów, masaż, ew rehabilitacja poprzez gimnastykę. Bo faktycznie jest wiele sposobów, łącznie z zastosowaniem środków farmakologicznych, ale o tym jak wspomniałem, zadecyduje lekarz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LeSik



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To najprawdopodobniej dyskopatia. Udawać sie tylko do dobrego rehabilitanta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group