Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból mięsni łydek

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brdacz345



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 04, 2011 11:16 pm    Temat postu: Ból mięsni łydek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem po 50-e Od pewnego czasu gdy rano wstaję czuje ból w łydkach , po kilku krokach łagodnieje ale całkowicie nie ustępuje. Lubię długie spacery oraz chodzenie po górach . Obawiam się czy ta dolegliwość to nie spowoduje że nie będę mógł cieszyć się z długich wędrówek . Czy ktoś może mi doradzić co z tym problemem mam zrobić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

łykaj magnez z witaminą b6.
na bóle nóg świetnie sprawdza się też diosminex - to kupienia bez recepty. jest też jego droższy odpowiednik, ale on jest na receptę- detralex.
muszę jednak przyznać, że osobiście nie widzę między ich działaniem różnicy (oprócz ceny i dostępności)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolaja1202



Dołączył: 21 Wrz 2010
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie wiedziałam gdzie umiescic temat i gdzie pytac wiec najbardziej pasowało chyba tu. Otóz od jakiegos tygodnia strasznie boli mnie noga własnie w łydce a teraz juz ból sie rozpromienił coraz bardziej, az do kolana. na poczatku bolało tylko troche tak jakby miesien sie zciagnał więc zaczełam brac magnez ale to nie pomogło ból jest jeszcze gorszy kiedy stane na noge, smarowałam tez troche jakos mascia co rozgrzewa czy jakos tak ale nic nie dalo. nie wiem juz co robic a ból coraz gorszy, mam dopiero 24 lata, moja matka mówi ze jak boli juz noga to juz nic nie zrobisz tylko trzeba robic bo nic nie pomoze. wybieram sie chyba do lekarza po weekendzie ale w mojej miejscowosci to juz cos czuje co mi pomoga. prosze macie jakas rade na to?????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group