Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból miejsc intymnych (szyjki macicy? pochwy?)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

problemowa moze złapałas jakas infekcje podczas stosunku?
kup sobie w aptece lacibios femina w saszetkach i podmywaj sie nimi przez pare dni. powinno ulzyc zanim pojdziesz do gin. no i o sexie zapomnij Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze byc tak przez to ze przez 8 godzin w pracy wypijam baaaaaardzo duzo kawy, i wyplukuje sobie magnez i przez to tak mnie boli swedzi itd?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj nie wydaje mi sie.
ja obstawiam infekcje,ale tylko gin Ci pomoc moze..ja przez monitor nie jestem w stanie.. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

problemowa nic Ci nie da dociekanie samej, czy trafianie nam w to co jest przyczyną tego problemu. najlepiej powie Ci lekarz, a że masz go za dobry szmat czasu w porównaniu do tego co czujesz, przeżywasz możesz tylko i wyłącznie złagodzić objawy, które odczuwasz, czyli to swędzenie. spróbuj kurację ziołową, podmywaj okolice intymne np nagietkiem czy rumiankiem. dobre jest też zastosowanie kuracji antybiotykowej Lactovaginalem, przywraca prawidłową florę bakteryjną, w aptece bez recepty,
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 7:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lactovaginal juz bralam i zle sie czuje po tych tabletkach cale narzady rodne mnie bola. Jeski chodzi o te tab. Dopochwowe. A rumianek dzisiaj sobie zaparze to zobacze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikaz



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 06, 2011 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinnaś jak najszybciej do ginekologa się zdłosić, jak nie masz możliwości przyśpieszenia wizyty czy tam zapisu możesz skorzystać np z takiej strony jak ---ciach. emilka---, mnie jak kiedyś szczypało i bolało to tantum rosa używałam pomogło. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

problemowa, jak pochwę masz nabrzmiałą i opuchniętą i bardzo drażliwą, to tak jak mówi wind lepiej doustne probiotyki jak lacibios femina brać, żeby już nic do środka nie aplikować. rumianek, kora dębu, nagietek - wszystkie te środki mogą być pomocne do podmywania. możesz jeszcze kupić clotrimazolum w kremie lub po prostu coś łagodzącego jak alantan. noś miękkie, bawełniane majtki i staraj się zachowywać dostęp powietrza do miejsc intymnych
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 07, 2011 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przemylam sie wczoraj rumiankiem , i troche lepiej jest. Bede sie podmywac przez kilka dni zeby byl jakis efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marikaz



Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 08, 2011 1:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim skromnym zdaniem powinnaś tak czy inaczej zgłosić się do lekarza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group