Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból miejsc intymnych (szyjki macicy? pochwy?)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ale ja mam stypendium , wiec tak przez 3 miesiace odloze cos bo jakos musze zyc w ciagu miesiaca i uzbieram Smile tylko ze wplacono mi ostatnie w lipcu za wrzesien a kolejne dostane dopiero w pazdzierniku. A mama jak sie dowiie ze chce siei szczepic przeciw hpv to na pewno cos mi dolozy bo juz wczesniiej rodzice mi o tym mowili . Prywatnie to chyba szybko uda sie zaszczepic . Tak z 1500 przynajmnieej musze uzbierac bo jeszcze z badaniami . No ale musze sie koniecznie na to zaszczepic bo chyba jestem bardziiej zagrozona bo babcia miala raka szyjki macicy ale wyszla z tego , tylko pozniej juz jak miala z 80 lat doszly nagle przerzuty jakies . Paniczni sie boje tej wizyty , wole juz stomatologa ale w pazdzierniku pojde zeby przejsc badania , a w grudniu lub styczniu na szczepienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 8:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha ok. w takim razie powodzenia ! i nie ma czego sie bac.
to dla Twojego zdrowia Smile chyba lepiej zapobiec ewentualnemu zagrozeniu niz potem walczyc z nim przez nie wiadomo ile m-cy czy lat.. Sad .
gin nie gryzie Smile. ja sama chodze prywatnie i do kobiety Smile nie ma sie co martwic. tam gdzie sa pieniadze tam jest i zyczliwa obłsuga Smile nic sie nie przejmuj Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxxxyza



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 6:49 pm    Temat postu: Bol pochwy, macicy(?) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, znow mam problem.
Tak z 1-2 dni po okresie zaczelo mnie TAM bolec. Jakby w srodku i na zewnatrz..ciezko mi okreslic. Trwa to juz z 2 ni. Czuje jakbym miala tam wszystko obolale, tak jak po pierwszym razie. Czy taki bol zwiastuje cos zlego? Moze on wynikac z tego ze niedawno rozpoczelam wspolzyc? Na wizyte do ginekologa umawiam sie dopiero na koniec sierpnia, i nie wiem co z tym zrobic..czy isc wczesniej:(
Pozdrawiam.



temat przyłączyłam do tematu pokrewnego. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 19, 2010 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xxxxyza napisał:
Moze on wynikac z tego ze niedawno rozpoczelam wspolzyc?

moze,jak najbardziej. a moze za wczesnie zdecydowaliscie sie na kolejny stosunek i tam w srodku nie zostało wygojone?
ile czasu mineło od 1 razu?
bol moze swiadczyc rowniez o torbielu,nadzerce itp. bez badania nic nie jestesmy w stanie stwierdzic. mozna tylko "gdybac". pojdziesz do gin to sie dowiesz wszystkiego Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxxxyza



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 9:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwszym razie byla ok. 2-tygodniowa przerwa, a potem drugi raz.. i tylko tyle. Tylko miedzy pierwszym a drugim razem czesto mialam paluszka w srodku Wink zeby sie przystosowywac no. I przed okresem troche mnie tak swedzialo, i byly takie dziwne skrzepy... dzis z rana zaobserwowalam kolejny. Mysle ze moze mam jakas infekcje Confused Narazie smaruje sie clotrimazolum, a dzis skocze do apteki po jakies tantum rosa. Mam nadzieje ze to jakis zwykly grzybek, tylko niepokoi mnie ten zwykly bol, a wiem ze powinno byc to pieczenie, swedzenie. A mam tylko jeden objaw Confused
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

grzybek nie grzybek najwazniejsze to:
- isc do gin zeby sprawdzic
- i --> wstrzymac sie od sexu, bo mozesz zarazic partnera.
dopoki sie nie dowiesz co Ci dolega - z sexem basta Razz jasne? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 20, 2010 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli podejrzewasz infekcję, to nie polecam leczyć się samemu tylko jednak pójść do lekarza. owszem, są środki bez recepty które skutecznie zapobiegają infekcjom (jak np. probiotyki kobiece), ale w przypadku infekcji, która siedzi wewnątrz potrzebne są leki dopochwowe na które maść clotrimazolum nie pomoże, a irygacje tantum rosa jeszcze bardziej wyjaławiają pochwę.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xxxxyza



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na szczescie chlop teraz musial wyjechac, wiec o tyle dobrze ze pokusy na seksisko nie bedzie Smile
W takim razie wybiore sie do ginekologa, mam nadzieje ze to zwykla infekcja.
Dziekuje za pomoc moje drogie, i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xxxxyza - ja miałam podobną sytuację do Ciebie, trzymał ten ból (obolałe wszystko TAM) kilka dni i mi przeszło Wink
a było to za pewnie od zbyt intensywnego .. no hah Mr. Green

pozdrawiam Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 05, 2011 6:30 pm    Temat postu: jak to z pochwą jest ??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

Otóż mój przypadek , nie wiem czy jest dziwny ale bardzo mnie nie pokoii.

Od Prawie 2 tygodni strasznie boli mnie pochwa, w sumie nie wiem czy moge to nazwac ze boli ... bo jak sie myje to nie moge nawet reka przejechac zeby sie dokładnie umyć , a o współżyciu już nie ma mowy. boli piecze swedzi w srodu białego nalotu nie mam ale wargi sromowe sa troche spuchniete z jednej strony nie wiem czy taki obiaw moze byc przed okresem ???
dodam jeszcze ze sutek tez mnie boli , robi sie twardy ale go w ogole dotknac nie moge, troche nie pokoje sie , chce isc do ginekologa , ale dopiero od 15 sa do doktora rejestracje. moze WY wspaniali ludzie mi pomożecie co to moze być. juz myślałam zebyt podbyć siś jakimiś ziolkami, moja mama np stwierdziła ze za czesto myje pochwe , bo kilka czasem 5 razy dziennie i mogłam flore sobie wypłukać..

Czekam z niecierpliwościa na odpowiedz, pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group