Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból miejsc intymnych (szyjki macicy? pochwy?)

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 1:27 pm    Temat postu: ból miejsc intymnych (szyjki macicy? pochwy?) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od wczoraj mam jakis taki ból szyjki macicy,co to moze byc? Mam 22 lata a uu ginekologa nigdy nie bylam Confused Innych niepokojacych objawow nie mam


zmieniłąm nazwę tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból szyjki macicy? Hmm pieczenie, swedzenie? Jelsi to takie cos to zapewne infekcja

Najlepiej isc do ginekologa.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 2:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie swedzi i nie piecze , tylko tak boli , nigdy nie mialam takich problemow i dlatego unikalam wizyt u ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 6:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedys ttrzeba isc, kazda kobieta powinna chodzic regularnie do ginekologa:/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vixy napisał:
Mam 22 lata a uu ginekologa nigdy nie bylam

Confused Shocked masakra.
a co on gryzie?
wiadomo ze nie nalezy do miłych wizyt ale kobieto: tu chodzi o Twoje zdrowie!!!
a nie daj Boze masz raka szyjki macicy, torbiela, nadzerke itp.. to dla własnego spokoju sie idzie i bada. a nie tak sobie.
i cytologia wskazana jak najbardziej!!!

im wczesniej pojdziesz tym lepiej.. chociaz nie wiem czy 22 to wczesnie..;/
vixy napisał:
nigdy nie mialam takich problemow i dlatego unikalam wizyt u ginekologa


bo wiekszosc chorob przebiega bezobjawowo i dlatego 3/4 dziewczyn mysli ze nie ma po co isc.wrecz przeciwnie. to ze nic nie boli to nie znaczy ze nie powinnas sie przebadac. tym bardziej jesli wspołzyjesz i mialas wielu partnerow.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Własnie chodzi o to , że nie współzyje i nie miałam nigdy żadnego partnera! To nie wiem skad sie wziely takie sugestie to potwierdzajace . Dzis juz mnie nic nie boli . To rak szyjki macicy moze byc w tak mlodym wieku? Crying or Very sad Myslalam ze kobiety starsze sa na to bardziej narazone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agne8190



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety może być i w młodym wieku, dlatego powinno się robić cytologię by jak najszybciej zniwelować to schorzenie. Sama mam nieprzyjemne odczucia związane z tymi ów lekarzami, ale jednak starają się pomóc naszemu zdrowiu. Bynajmniej mam nadzieje, że tacy istnieją, póki co nie spotkałam.
_________________
Aguś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarz jak kazdy inny no nie wpadajmy w paranoje. Idziesz, badassz sie, wychodzisz. jak nie chcesz isc do faceta idz do babki, moze bedziesz sie mniej krepowac, ale tego nie unikniesz a do lekarza trzeba chodzic, im wczesniej tym lepiej bo nie daj boze cos sie tam bedzie rozwijac to szybciej to zdiagnozuja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vixy



Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Postanowilam ze pojde w pazdzierniku , bo teraz nie stac mnie na leczenie prywatne a panstwowo nie pojde.Zrobie odrazu wszystkie badania. No chyba ze dostane jakas prace na wakacje to wtedy wybiore sie wczesniej i juz w tym roku zrobie szczepienie na hpv Smile Chyba ze mnie bardzo przycisnie i bedzie wszystko bolec , to wtedy od mamy pozycze i odrazu pojde. Dzis na szczescie juz wszystko w porzadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 15, 2010 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

vixy napisał:
juz w tym roku zrobie szczepienie na hpv

oj nie wiem czy Ci sie uda. w 1wszej kolejnosci szczepione sa dziewczynki w wieku 13-15 lat.. poza tym taka szczepionka kosztuje ok.1000zl. musisz niezła robote znalezc zeby zapłacic za szczepienie, prywatna wizyte z dodatkowymi badaniami.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group