Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bol miedzy udem a brzuchem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 10:18 am    Temat postu: bol miedzy udem a brzuchem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przez ostatnio 2 tygodnie od czasu do czasu bardzo mnie boli na tym zgieciu miedzy udem a brzuchem na poczatku myslalam ze to moze jajnik ale tak mysle i chyba jajniki sa troche wyrzej wiec co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm... a jak dotykasz sie tam to tez boli?? albo masz taki powiekszony "guzek"??
wydaje mi sie ze bola cie wezly chlonne..a dokaldniej "pachwinowe"Smile zazwyczaj bola jak jest jakas infekcja w orgznizmie:)
najlepiej przejdz sie do lekarza, moze zaczyna cie brac jakies grypsko:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 3:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dotykam to tez mnie boli i tak mnie boli tylko po lewej stronie a po prawej nie 3 tygodnie temu byam i ginekologa i powiedzialam mi ze z teraz bede miala owolacje wlasnie w lewym jajniku wiec na poczatku myslalam ze to moze jajnik mnie boli ale to dalej boli a jajnik by chyba tak dlugo nie bolal?! do jakiego lekarzam mam sie udac do zwyklego rodzinnego czy jakiego??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli boli cie to na tym "zgieciu" to mysle ze to bedzie wezel chlonny a nie jajnik:) tak do zwyklego lekarza rodzinnego i mu powiedz ze cie tam boli on ci zbada czy masz wezel powiekszony:) pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group