Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból między barkiem a bicepsem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chimek



Dołączył: 07 Mar 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 8:46 pm    Temat postu: Ból między barkiem a bicepsem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, chciałbym przedstawić mój problem, z którym borykam się już 3 rok. Grałem w siatkówkę, i przy zaserwowaniu piłki, coś przeskoczyło mi właśnie między barkiem a bicepsem. Ból trzymał się 2-3 dni, no i przeszło. Tydzień później na lekcji wf gramy w siatkę i znowu uderzenie piłki i ból powraca. Teraz od 3 lat mam ciągle to samo, rzucam piłkę mocno - ból powraca, uderzam mocno - ból powraca, tak jakby kiedy wykonam mocny ruch ręką i zderzę ją z czymś ból powraca. Byłem u lekarza nie raz, dostawałem maści, nawet jakiś proszek. Inny mówił, że operacja "jakieś mikro elementy" nie pamiętam dokładnie. Już znudziło mi się chodzenie po tych lekarzach i teraz mam zamiar iść do prywatnego. Ale liczę, że może ktoś z was przeżył coś podobnego i wie jak można mi pomóc, będę niezmiernie wdzięczny za odpowiedź.

pozdrawiam!

p.s jeśli coś mogę dodać piszcie... bardzo mi na tym zależy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group