Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból łydki po zszyciu łękotki i usunięciu wiązadła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lol123



Dołączył: 01 Sty 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 15, 2013 1:22 pm    Temat postu: Ból łydki po zszyciu łękotki i usunięciu wiązadła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Zaczynając od początku artroskopie, zszycie łękotki jak i usunięcie zerwanego wiązadła tylnego miałem 22 maja. W szpitalu nie doskwierał mi ból łydki - dostałem zastrzyki przeciwzakrzepowe (wszystkie wziąłem). Dziś już minęło 3.5 tygodnia i nadal boli mnie łydka - wcześniej ból był w górnej części - od tygodnia zszedł na dolną część - boli przy poruszaniu się (stawania wyprostowaną nogą) dlatego jeszcze chodzę o jednej kuli.
Chciałbym zapytać co zrobić by ten ból ustąpił Question Największy doskwiera w nocy - doprowadza do zażywania pyralginy ponieważ ból jest nie do wytrzymania. Crying or Very sad
Smaruję Heparizen'em lecz w małym stopniu pomaga (pomagało dużo na początku stosowania). Ćwiczenia na utrzymanie mięśnia czworogłowego wykonuję w wolnych chwilach (podciąganie palców do góry z napinaniem kolana). Na leżąco ból rzadko czuję przy wyprostowanej nodze. Zginam kolano jakieś 110 stopni.

Również myślałem nad ćwiczeniem na rowerku (takim w mieszkaniu) lecz nie wiem czy to dobry pomysł i czy sobie kolana nie popsuje. Co myślicie o tym Question

Kolejna operacja która mnie czeka jest koło 15 lipca i będę miał rekonstrukcję wiązadła krzyżowego.

Czekam na jakieś porady. Za wszystkie odpowiedzi dziękuję z góry.Wink
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
martaraf
Spamer


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 17, 2013 7:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam konsultacje lekarska Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group