Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bół łopatki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marina



Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 4:26 pm    Temat postu: bół łopatki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przedwczoraj podczas snu moj chlopak niechcaco udezyl mnie w bark a raczej w lopatke jak spalam bokiem, on sie przewracal chyba na druga strone jak spal i teraz boli mnie lopatka a razcej czuje klucie. Smaruje naproksenem. Czy to moze byc cos powaznego ?? Nie spuchlo, wykonuje wszystkie czynnosci ale boli, troche tez jakby piecze. Pomocy co to moze byc?? Teraz bardzo piecze. Help !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 12:24 pm    Temat postu: Re: bół łopatki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nikt nie moze mi poradzic
Powrót do góry
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro to od uderzenia to pewnie masz stłuczenie i robi ci sie siniak. To nic groźnego, po boli, po boli i przestanie. Smarowanie maścią napewno pomoże
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam siniaka na lopatce tylko bol- kucie i pieczenie
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Paź 16, 2006 4:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ups.. sorrki zapomialam sie zalogowac, a wiec tak zadnych oznak wewnetrzych typu siniak czy cos tylko bol.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group