Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból który nie daje mi wstać z łóżka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hotelareczka



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 2:21 pm    Temat postu: Ból który nie daje mi wstać z łóżka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mam następujący problem: w dole podbrzusza po lewej stronie od jakiś kilku miesięcy co jakiś czas mnie kuje takim któtkim lecz przeszywającym na wskroś bólem, ale dzisiaj to mnie tak boli że z łożka wstać nie mogę, a ból promienieje bo czuję go aż w kolanie, nie wiem co mam robić?? mam dopiero 16 lat a do lekarza się boje się iść. pomocy!!! cuż to może być??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nasila się po posiłkach?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nemo7



Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Jaworzno
PostWysłany: Pią Lis 23, 2007 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czemu boisz się iść do lekarza ? Idź powiesz mu co ci jest na początek da ci leki preciwbulowe i przeciwzapalne. Po jakimś czasie każe ci przyjść na kontrole. Ewentualnie każe zrobić analize moczu lub przesiew kału. Czego tu się bać ?! Wink Obecnie też robie badania ale na nerki bo mnie kują i lekarze nic straszneg mi nie zobili. Może porozmawiaj też z rodzicami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hotelareczka



Dołączył: 23 Lis 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 24, 2007 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do lekarza boję się iść gdyż nie mam do nich zaufania, z rodzicami rozmawiałam przez telefo, bo mieszkam dość daleko od nich, i oni wysnuli przypuszczenie że to może być przepuklina lub zapalenie jajników...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group