Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból Kręgosłupa Po Wypadku!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hasenu



Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 6:48 pm    Temat postu: Ból Kręgosłupa Po Wypadku!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was Serdecznie . Mam 22 Lata.
5 Stycznia Miałem Wypadek Autem , Sprawca mi Wymusił i wpadłem w zaspę oraz Słupki przez co Wyrwało Mnie z Fotelem Kierowcy W góre i uderzyłem Głowa W kierownicę w celu dostałem Złamania Nosa oraz Uszkodziłem Kręgosłup Mam Do was pytanie .
Mój Ból Polega Ciężko Mi ruszać Szyją (Jak Pije Jem Czuje Dziwne Uczucie Na Szyji i lekko niżej ,oraz przy ruszaniu głową) Często Drętwieją mi nogi przeważnie Lewa i Np Ide Sobie Droga i na 1-2 Sekundy Trace Czucie w Nodze Uderzam stopą np w Chodnik? Pracowałem 3 lata w zawodzie Budowlanym , Teraz chwile cos podzwigam lub pochodzę po chwili boli mnie kręgoslup cos tam kuje aż muszę usiąść , Przejdę się chwile i zaraz ból w plecach szybko się męcze a nigdy tak nie było ;( poszedlem do ortopedy i Stwierdził że mogę mieć złamanie kręgosłupa szyjnego czy tam dolnego , Automatycznie Dostałem skierowanie na tomografie. Myslicie że może być coś powaznego? aż się boje ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group