Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból kręgosłupa od 2 miesięcy...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rtv2500



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 5:18 pm    Temat postu: Ból kręgosłupa od 2 miesięcy... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.
Nie wiem jak zacząć, więc pisze co mi jest, a mianowicie od 1,5 roku pracuję na budowie no i mam problem z moim kręgosłupem... Kręgosłup boli mnie już od 2.5 miesięcy, na początku ból był bardzo obfity, drętwienie palców rąk, ból podczas siedzenia itd... Teraz kręgosłup mnie zaczyna strasznie boleć podczas wysiłku fizycznego, ( gdy popracuję z 1 h fizycznie ) i gdy długo siedzę w jednej pozycji. Gdzieś 2 miesiące temu wybrałem się do lekarza (ogólnego) ten mi tylko przepisał tabletki na kręgosłup, które mi nic nie pomogły, a miesiąc temu wysłał mnie na prześwietlenie kręgosłupa, które nic nie wykazało... Nigdy mi nic nie strzeliło. Kręgosłup mnie najbardziej boli w okolicach wątroby... Dodam, że mam 17 lat i w marcu mam wizytę u neurologa, ale jestem załamany stanem swojego zdrowia i postanowiłem napisać na tym forum... A najgorsze jest to, że wiem że będę musiał podjąć w życiu fizyczną pracę polegającą na dźwiganiu...

Bardzo proszę o pomoc, nie mam już siły dłużej czekać... pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy podczas tychże bólów kręgosłupa powstawał ból w okolicach mięsnia dwugłowego bądż też łydek albo nagłe drętwienie stopy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rtv2500



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 6
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 26, 2009 6:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

new power 12 napisał:
A czy podczas tychże bólów kręgosłupa powstawał ból w okolicach mięsnia dwugłowego bądż też łydek albo nagłe drętwienie stopy?


Nie, ból tylko mam w jednym miejscu w kręgosłupie lędźwiowym, już nie mam siły jaki tryb życia zastosować, a na zabieg (idet albo laser) na pewno w tym wieku nie pójdę, bo jestem zbyt młody, żeby mi w kartotece napisali że mam problem.

Dzięki za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group