Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból kolan, zwlasza gdy zimne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lipa



Dołączył: 22 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wejherowo
PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 6:05 pm    Temat postu: Ból kolan, zwlasza gdy zimne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalozyłem nowy wątek, poniewaz nie chciałem by sie pomieszało, mam taki dziwny objaw, otóż gdy wstaję rano strasznie bolą mnie kolana, gdy chodze po schodach to strzelają jakbym miał 70 lat, jest to strasznie dokuczliwe, pojawia się również ten bój przy kucaniu, dodam, że kiedyś gdy sobie po reklamie w tv kupilem bodajże "artrostop" to troche pomogło, ale nie na długo, kiedyś chodziłem nawet z tym na fizykoterapię, podlączali mi jakąś aparaturę, ktora przesylała impulsy elektryczne, ale to tez nie pomogło, pozostaly mi tylko rozstępy na kolanach.Prosze o jakieś wskazówki co dalej robić.

Dziękuję za wszelkie porady
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapewne zapalenie stawów kolanowych
Powrót do góry
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzeba pojsc do lekarza, zrobic badania i rtg stawow kolanowych bo tak na odleglosc to niesty nikt Ci nie pomoze:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group